Dr. Nevin Bölük Soylu

Pratisyen Hekimlik - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nevin Bölük Soylu Hakkında

Nevin Bölük Soylu Kimdir?

Dr. Nevin Bölük Soylu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Nevin Bölük Soylu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nevin Bölük Soylu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nevin Bölük Soylu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nevin Bölük Soylu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Bölük Soylu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nevin Bölük Soylu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Bölük Soylu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nevin Bölük Soylu ile anlaşmalı?
Nevin Bölük Soylu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Nevin Bölük Soylu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nevin Bölük Soylu Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nevin Bölük Soylu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nevin Bölük Soylu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Nevin Bölük Soylu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nevin Bölük Soylu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nevin Bölük Soylu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Bölük Soylu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nevin Bölük Soylu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Bölük Soylu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.