Dr. Neşe Hasanoğlu, Rize, Akupunktur

Dr. Neşe Hasanoğlu

Akupunktur - Rize

Sigarayı Bırakma, Akupunktur İle Zayıflama, Mezoterapi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Cumhuriyet Cad. Kara Mehmetoğlu Plaza K:3  Merkez, Rize
Dr. Neşe Hasanoğlu Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Neşe Hasanoğlu Hakkında

Neşe Hasanoğlu Kimdir?

Dr. Neşe HASANOĞLU, 1965 yılında Rize'de doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. 1988 - 2011 yılları arasında Rize’de, İl Sağlık Müdürlüğü yaparak ilk kadın sağlık müdürü olmuştur. Sahil Sağlık Denetleme Merkez Tabipliği ve Aile Hekimliği yapmıştır.

2005 yılından beri çalışmalarını medikal estetik, sağlıklı yaşam ve tamamlayıcı tıp alanlarında yürüten Neşe HASANOĞLU, bu alanlarda katıldığı yurtiçi ve yurtdışı programlarında 46 sertifika ve diplomaya sahip olmuştur. 

Dr. Neşe HASANOĞLU, Rize Merkez'de bulunan kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Sigarayı Bırakma
 • Akupunktur İle Zayıflama
 • Mezoterapi
 • Prp (Platelet Rich Plasma)
 • Saç Dökülmesi
Tedaviler
 • Akne sivilce tedavisi
 • Cilt gençleştirme
 • Dudak dolgusu
 • Kaş kaldırma botoksu
 • Leke tedavisi
Fotoğraflar

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lya..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Boyun sırt ve bel ağrıları çeken birisi olarak tavsiye üzerine ulaştığım ve çok kısa bir sürede tüm ağrılarımı geçiren hekim. Birçok fizik tedavi fizyoterapi uzmanına gidip de geçiremedim ağrılarıma nöralterapi ile hoşçakal dedim. Nöralterapi ile alakalı neredeyse hiçbir şey bilmiyordum Dr. Neşe Hasanoğlu bana bunu uygulayana ve tüm detaylarıyla anlatana kadar. Keşke daha önceden bilseymişim ya da doktor hanımı tanısaymışım da bu ağrılarıma önceden veda etseymişim. Resmen 1 sene boyunca boşuna bel ağrısı boyun ağrısı ve en kötüsü sırt ağrısı çektim. Neyse ki biraz geç de olsa nöralterapi ve Neşe hanımla tanıştım. Ağrılarınıza nöralterapi ile veda etmek istiyorsanız bir an önce nöralterapi tedavisine başlayın derim. Buraları okuyan herkese tavsiyemdir. Rize'nin en iyi doktorlarından biridir! 20-08-2017

em..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Selamlar. Göz ve alın çevresi kırışıklıkları için başvurduğum ve prp tedavisiyle kırışıklıklardan kurtulduğum daha doğrusu beni göz ve alın çevresi kırışıklıklarından kurtaran doktor. Bir süredir prp tedavisi ile alakalı birçok araştırma yapıp sonunda prp'nin ne olduğunu öğrenip bir an önce bunu iyi uygulayan bir doktor arayışındaydım. İnternet üzerinde bununla alakalı birçok yazı ve bilgilendirici video vs. var. Ben aralarında Dr. Neşe HASANOĞLU'nun olduğu bölümde etkilendim. Çünkü Neşe hanım öylesine bir doktor değil. Birçok yurtiçi ve yurtdışı sertifikaları olan, alanında uzman prp tedavisini yıllardır uygulayan ve birçok kişiyi mutlu etmiş birisi. Beni de çok mutlu etti. Herkese öneririm. Özellikle kırışıklık sorunu yaşayan bayanlara. 13-05-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Neşe Hasanoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Hiperpigmentasyon

  Merhaba koltuk altı ve dizdeki hiperpigmentasyon için başvurabilir miyiz , giderilmesi için bir yöntem var mıdır acaba ?!

  Doktor Cevabı:

  Dr. Neşe Hasanoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Muane ücreti ve randevu

  Şiddetli boyun ağrılarım için akupunktur yaptırmak istiyorum. muane ücretiniz ne kadardır? en yakın hangi tarihte randevu verebilirsiniz?

  Doktor Cevabı:

  Dr. Neşe Hasanoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.