Dr. Nejan Erdem

Pratisyen Hekimlik - Kayseri

Takvim talep et Değerlendir

Nejan Erdem Hakkında

Nejan Erdem Kimdir?

Dr. Nejan Erdem, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Nejan Erdem, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nejan Erdem Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nejan Erdem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nejan Erdem kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Erdem ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nejan Erdem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nejan Erdem bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nejan Erdem hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nejan Erdem Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Nejan Erdem için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nejan Erdem muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nejan Erdem hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Erdem ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nejan Erdem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Erdem hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.