Dr. Necla Özbilek

Pratisyen Hekimlik - Adana

Takvim talep et Değerlendir

Necla Özbilek Hakkında

Necla Özbilek Kimdir?

Dr. Necla Özbilek, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Necla Özbilek, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Necla Özbilek Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Necla Özbilek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Necla Özbilek kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Özbilek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Necla Özbilek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Necla Özbilek bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Necla Özbilek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Necla Özbilek Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Necla Özbilek için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Necla Özbilek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Necla Özbilek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Özbilek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Necla Özbilek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Özbilek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.