Dr. Necdet Özbilen

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Osmaniye

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fatih Sultan, Hastane Cd., 27705 Nizip/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep Nızıp Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Necdet Özbilen Hakkında

Necdet Özbilen Kimdir?

Dr. Necdet Özbilen, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Necdet Özbilen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 25.01.2008)

Necdet Özbilen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Necdet Özbilen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Necdet Özbilen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Özbilen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Necdet Özbilen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Özbilen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Necdet Özbilen ile anlaşmalı?
Necdet Özbilen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Necdet Özbilen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Necdet Özbilen Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum Ve Çocuk Hastaliklari HastanesıGazıantep Nızıp Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Necdet Özbilen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Necdet Özbilen Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Dr. Necdet Özbilen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Necdet Özbilen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Necdet Özbilen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Özbilen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Necdet Özbilen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Özbilen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.