Doktorun Adresi

Dede, 26030 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nazmiye Erol Hakkında

Nazmiye Erol Kimdir?

Dr. Nazmiye Erol, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Nazmiye Erol, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nazmiye Erol Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..zalıcı

Mrb ben 44 yaşındayım 5 yıl önce kaza geçirdim ve sol gözümde retinada yırtık oluştu ve nazmiye hocam sağolsun ameliyat etti. Şu anda iyiyim görme kaybım var ama tamamen göz topunu kaybetmeme engel oldu. Allah ondan razı çok başarılı bir göz uz anıdır. 20-01-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nazmiye Erol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nazmiye Erol kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Erol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nazmiye Erol için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Erol şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nazmiye Erol ile anlaşmalı?
Nazmiye Erol kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Nazmiye Erol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nazmiye Erol Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nazmiye Erol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nazmiye Erol Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Nazmiye Erol için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nazmiye Erol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nazmiye Erol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Erol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nazmiye Erol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Erol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.