Doktorun Adresi

Karaman, M.Cahit Kiraç Bulvari, 54050 Karaman/Adapazarı/Sakarya  Sakarya
Sakarya Yenıkent Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nazım Karakuş Hakkında

Nazım Karakuş Kimdir?

Dr. Nazım Karakuş, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Nazım Karakuş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 22.09.2014)

Nazım Karakuş Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ice..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

İyiki varsınız🙏 11-12-2020

a..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Annem Hatice A.'nın kalça protezi ameliyatını başarıyla gerçekleştiren, hem hastane günleri hem de sonraki süreçte ilgi, nezaket gibi konularda azami hassasiyet gösteren, başka hastalarına da aynı ilgisini gözlemlediğim mükemmel doktor Nazım Karakuş. Pek çok doktorda maalesef göremediğimiz nezaketi ve işini hakkıyla yapması nedeniyle teşekkür eder, kendisine uzun, sağlıklı ve huzurlu bir ömür nasip etmesi için dua ederiz. 24-01-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nazım Karakuş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nazım Karakuş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Karakuş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nazım Karakuş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Karakuş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nazım Karakuş ile anlaşmalı?
Nazım Karakuş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Nazım Karakuş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nazım Karakuş Sakarya Yenıkent Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nazım Karakuş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nazım Karakuş Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Nazım Karakuş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nazım Karakuş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nazım Karakuş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Karakuş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nazım Karakuş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Karakuş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.