Dr. Nafi Zaferoğlu

Pratisyen Hekimlik - Hatay

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Aksaray, Kafadar Caddesi No:118 D:3, 31040 Antakya/Hatay  Hatay
Hatay Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nafi Zaferoğlu Hakkında

Nafi Zaferoğlu Kimdir?

Dr. Nafi Zaferoğlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Nafi Zaferoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nafi Zaferoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nafi Zaferoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nafi Zaferoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Zaferoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nafi Zaferoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. N Zaferoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Nafi Zaferoğlu ile anlaşmalı?
Nafi Zaferoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Nafi Zaferoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nafi Zaferoğlu Hatay Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nafi Zaferoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nafi Zaferoğlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Nafi Zaferoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nafi Zaferoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nafi Zaferoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Zaferoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nafi Zaferoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Zaferoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.