Doktorun Adresi

Yeni, Tokat Devlet Hst., 60100 Merkez/Tokat Merkez/Tokat  Tokat
Tokat Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Muzaffer Baş Hakkında

Muzaffer Baş Kimdir?

Dr. Muzaffer Baş, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Muzaffer Baş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Bakırköy Dr.sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 06.06.2007)

Muzaffer Baş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Muzaffer Baş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Muzaffer Baş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Baş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Muzaffer Baş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Baş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Muzaffer Baş ile anlaşmalı?
Muzaffer Baş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Muzaffer Baş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Muzaffer Baş Tokat Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Muzaffer Baş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Muzaffer Baş Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Muzaffer Baş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Muzaffer Baş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Muzaffer Baş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Baş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Muzaffer Baş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Baş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.