Doktorun Adresi

Belediye Evleri Mh., Belediye Evleri, Turgut ÖZAL Bulvarı, No: 230, 01360 Çukurova/Adana  Adana
Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mutlu Dağdelen Hakkında

Mutlu Dağdelen Kimdir?

Dr. Mutlu Dağdelen, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Mutlu Dağdelen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mutlu Dağdelen Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..KÇE
Zamanlama
İlgi
Ortam

Gerçekten Hastalarına Önem Veren Samimi Ve İlgili sayın Dokturum herşey için teşekkür ederim.Kendime gelmemi sağladı ve hastalığımı teshişi başka doktorlar koyamadığı halde beni dinledi ve hastalığımın teshişini koydu 20-07-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mutlu Dağdelen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mutlu Dağdelen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Dağdelen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mutlu Dağdelen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Dağdelen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mutlu Dağdelen ile anlaşmalı?
Mutlu Dağdelen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mutlu Dağdelen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mutlu Dağdelen Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mutlu Dağdelen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mutlu Dağdelen Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Mutlu Dağdelen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mutlu Dağdelen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mutlu Dağdelen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Dağdelen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mutlu Dağdelen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Dağdelen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.