Dr. Mustafa Torun, İzmir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Mustafa Torun

Dahiliye - İç Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları - İzmir

Yolculuk İshali (Turist Diyaresi, Seyehat İshali), Akut Hepatit (Karaciğer İltihabı), Sarılık

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Hamidiye Mah. No:4 45500 Soma / Manisa  Soma, Manisa
Özel Medigün Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mustafa Torun Kimdir?

Dr. Mustafa Torun, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Enfeksiyon Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Enfeksiyon Hastalıkları Mustafa Torun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Torun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Torun kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Torun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Torun için nasıl randevu alabilirim?

Dr. M Torun şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Mustafa Torun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mustafa Torun Özel Medigün Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Torun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Mustafa Torun Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Enfeksiyon Hastalıkları uzmanıdır. Akciğer ve plevra biyopsisi, Koruyucu aşılar alanlarında hizmet veriyor ve Yolculuk İshali (Turist Diyaresi, Seyehat İshali), Akut Hepatit (Karaciğer İltihabı), Sarılık, Fil Hastalığı (Filariazis), Ayak Enfeksiyonu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Mustafa Torun için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Torun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Torun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Torun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Torun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Torun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.