Doktorun Adresi

Kaleardı Mah., Muhittin Fisünoğlu Cad. Poliklinikler Binası, 60030 Merkez/Tokat Merkez/Tokat  Tokat
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Süren Hakkında

Mustafa Süren Kimdir?

Dr. Mustafa Süren, Anestezi ve Reanimasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Süren, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Süren Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

yma..aca
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hayatımı mahveden ağrılara o kadar çaresiz kalmama rağmen karşıma çıkmasıyla sabırla, bilgi birikimiyle, tecrübesiyle yillarca bıkmadan usanmadan sonunda şifa veren gördüğüm alanında tek doktor hem en iyi hekim hem çok saygın hem çok ilgili hemde çok anlayışlı çok az kalır mükemmel ötesi kendisi...Kıymetli hocamızın yetiştireceği öğrenciler iyi istifade etmeli ki iyi hekim olma yoluna bu hoca sayesinde girmiş olurlar. 12-08-2021

iye..al
Zamanlama
İlgi
Ortam

18-06-2018

up..u

Çok iyi demek az kalır sanırsam.Çok sabırlı ,güler yüzlü ve hastasıyla çok ilgilenen bi doktor.İyiki size denk geldim başarılarınızın devamını dilerim :) 11-11-2016

ime Merve..an

Çok iyi bir doktor çok iyi bir hoca çok iyi bir insandır. 04-03-2016

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Süren tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Süren kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Süren ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Süren için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Süren şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Süren ile anlaşmalı?
Mustafa Süren kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mustafa Süren nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mustafa Süren Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Süren hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mustafa Süren Anestezi ve Reanimasyon, uzmanıdır.

Dr. Mustafa Süren için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Süren muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Süren hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Süren ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Süren hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Süren hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.