Doktorun Adresi

Şehitler, Akhisar Cad. D:1, 45020 Merkez,/Manisa Merkez/Manisa  Manisa
Manısa Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Sevindi Hakkında

Mustafa Sevindi Kimdir?

Dr. Mustafa Sevindi, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Sevindi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Sevindi Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 1)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..muş

Doktor Mustafa Sevindi de muayene oldum. Hiç memnun kalmadım. Hastasına gereken ilgiyi göstermiyor, sorulan sorulara ters ve sert cevap veriyor. Böyle doktorlar yüzünden muayene olmak istemiyor insan, diğer doktorlar da böyle midir diye. 22-09-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Sevindi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Sevindi kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Sevindi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Sevindi için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Sevindi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Sevindi ile anlaşmalı?
Mustafa Sevindi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mustafa Sevindi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mustafa Sevindi Manısa Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Sevindi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mustafa Sevindi Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Mustafa Sevindi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Sevindi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Sevindi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Sevindi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Sevindi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Sevindi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.