Dr. Mustafa Murat Şenses

Pratisyen Hekimlik - Çorum

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Murat Şenses Hakkında

Mustafa Murat Şenses Kimdir?

Dr. Mustafa Murat Şenses, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Murat Şenses, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Murat Şenses Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Murat Şenses tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Murat Şenses kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Şenses ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Murat Şenses için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Şenses şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Murat Şenses ile anlaşmalı?
Mustafa Murat Şenses kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mustafa Murat Şenses nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mustafa Murat Şenses Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Murat Şenses hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mustafa Murat Şenses Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Mustafa Murat Şenses için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Murat Şenses muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Murat Şenses hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Şenses ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Murat Şenses hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Şenses hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.