Dr. Mustafa Haluk Kundakçı, Isparta, Akupunktur

Dr. Mustafa Haluk Kundakçı

Akupunktur - Isparta

Akupunktur, Migren Ve Baş Ağrıları, Allerjik Rinit ve Sinüzit Tedavisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Hastane Cad. 2208. Sok. No: 6 (mimarlar odası yanı)  Merkez, Isparta
Dr. Mustafa Haluk KUNDAKÇI Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mustafa Haluk Kundakçı Kimdir?

Dr. Mustafa Haluk KUNDAKÇI, 1968 yılında Isparta’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini Isparta'da bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitimi sonrası mecburi hizmet yükümlülüğü kapsamında Tunceli-Ovacıkta görev yaptıktan sonra çalışmalarına Isparta Gülcü Sağlık Ocağı'nda devam etmiştir.

İlk olarak 1997 yılında Akupunktur ile ilgilenmeye başlayan Dr. Mustafa Haluk KUNDAKÇI, 2002 yılında Türkiye’de ilk kez Gazi Üniversitesi'nde açılan Akupunktur kursunda Akupunktur eğitimini tamamlayarak Sağlık Bakanlığı Akupunktur Uygulama Yetki Sertifikasını almaya hak kazanmıştır. 2002 yılının ikinci yarısında ise kendi özel muayenehanesi açarak profesyonel Akupunktur uygulamalarına başlamıştır. Ancak daha sonra muayenehanesini kapatıp tekrar devletteki görevine devam etmiştir.

Dr. Mustafa Haluk KUNDAKÇI, mesleki çalışmalarına 2014 yılından beri Isparta'da bulunan özel muayenehanesinde devam etmekte olup, Akupunktur, Biorezonans, Hacamat gibi pek çok alanda başarılı tedaviler uygulamaktadır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Haluk Kundakçı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Homeopatik

  Selamunaleykum doktor bey. 47 günlük bir bebeğim icin ilaç dışında öneri ve tavsiyede bulunacak bi doktor istiyorum yanımızda olabilecek ilgilenecek homeopatit doktor yazınca sizin isminiz çıkıyor. acaba bize yardımcı olabilir misiniz?

  Doktor Cevabı:

  Dr. Mustafa Haluk Kundakçı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Zayıflamak istiyorum

  Emziriyorum ve kilo vermek istiyorum akupunktur yaptırabilirmiyim??? diyet yapıyorum fakat daha hızlı kilo vermek istiyorum karaciğer yağlanmamda çok artmış bu yüzden yaptırmak istiyorum?

  Doktor Cevabı:

  Dr. Mustafa Haluk Kundakçı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.