Dr. Mustafa Danacı

Pratisyen Hekimlik - Amasya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bahçeleriçi, Zafer Sk. No:13, 05200 Amasya Merkez/Amasya  Amasya
Amasya İl Sağlık Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sanayii, 05800 Taşova/Amasya Province  Amasya
Amasya Taşova Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Danacı Hakkında

Mustafa Danacı Kimdir?

Dr. Mustafa Danacı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Danacı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Danacı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Danacı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Danacı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Danacı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Danacı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Danacı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Danacı ile anlaşmalı?
Mustafa Danacı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mustafa Danacı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mustafa Danacı Aile HekimliğiAmasya İl Sağlık MüdürlüğüAmasya Taşova Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Danacı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mustafa Danacı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Mustafa Danacı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Danacı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Danacı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Danacı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Danacı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Danacı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.