Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cuma Mh, Egemenlik Blv, 09010 Merkez/Aydın Merkez/Aydın  Aydın
Aydın Thsk - Toplum Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sağlık, Sıhhiye Katlı Otoparkı, 06430 Çankaya/Ankara  Aydın
Halk Sağlığı Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Adil Manav Hakkında

Mustafa Adil Manav Kimdir?

Dr. Mustafa Adil Manav, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Adil Manav, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Adil Manav Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Adil Manav tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Adil Manav kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Manav ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Adil Manav için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Manav şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Adil Manav ile anlaşmalı?
Mustafa Adil Manav kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mustafa Adil Manav nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mustafa Adil Manav Aile HekimliğiAydın Thsk - Toplum Sağlığı MerkeziHalk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Adil Manav hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mustafa Adil Manav Acil Tıp, uzmanıdır.

Dr. Mustafa Adil Manav için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Adil Manav muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Adil Manav hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Manav ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Adil Manav hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Manav hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.