Doktorun Adresi

İhsaniye Mh., Abdül Ezel Paşa Cd. No:28, 42040 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Beyhekım Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Musa Aldıkaçtı Hakkında

Musa Aldıkaçtı Kimdir?

Dr. Musa Aldıkaçtı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Musa Aldıkaçtı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Musa Aldıkaçtı Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

şra..yben
Zamanlama
İlgi
Ortam

Şimdiye kadar tanıdığım en ilgili en nazik diş hekimi. Konya beyhekim ağız ve diş sağlığı merkezinde periodontoloji uzmani olarak çalışıyor şuan. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. :) 02-03-2020

a..lik
Zamanlama
İlgi
Ortam

Dişçi korkumu yenen ilk doktor güler yüzlü ve anlayışlı şarkı eşliğinde tedavi etmesi beni çok rahatlatıyor korkumu azaltıyor 09-01-2020

il..maz

Hekimliği ayrı, kendisi ayrı güzel, tanıdığım en iyi 2. diş hekimi. 1. si eşi özlem hanım. ama şüphesiz en iyi insan. herşey için teşekkürler. Tanıl Yılmaz. istanbul 11-08-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Musa Aldıkaçtı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Musa Aldıkaçtı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Aldıkaçtı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Musa Aldıkaçtı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Aldıkaçtı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Musa Aldıkaçtı ile anlaşmalı?
Musa Aldıkaçtı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Musa Aldıkaçtı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Musa Aldıkaçtı Konya Beyhekım Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Musa Aldıkaçtı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Musa Aldıkaçtı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Musa Aldıkaçtı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Musa Aldıkaçtı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Musa Aldıkaçtı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Aldıkaçtı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Musa Aldıkaçtı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Aldıkaçtı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.