Dr. Murat Kaçmaz

Dahiliye - İç Hastalıkları - Van

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Tayfur Sökmen Kampüsü, 31060 Alahan-Antakya/Antakya/Hatay  Hatay
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yüzüncü Yıl Ünv., 65080 Bardakçı/Van Merkez/Van  Van
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Murat Kaçmaz Hakkında

Murat Kaçmaz Kimdir?

Dr. Murat Kaçmaz, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Murat Kaçmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Murat Kaçmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Murat Kaçmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Murat Kaçmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Kaçmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Murat Kaçmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Kaçmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Murat Kaçmaz ile anlaşmalı?
Murat Kaçmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Murat Kaçmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Murat Kaçmaz Hatay Mustafa Kemal ÜniversitesiYüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Murat Kaçmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Murat Kaçmaz Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Murat Kaçmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Murat Kaçmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Murat Kaçmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Kaçmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Murat Kaçmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Kaçmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.