Dr. Münire Pınarbaşlı

Tıbbi Mikrobiyoloji - Yozgat

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Uluönder, Yunus Emre Devlet Hst., 26190 Tepebaşı/Eskişehir  Eskişehir
Eskışehır Yunus Emre Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Karatepe Karatepe Mh., Yozgat Devlet Hastenesi, Kadın Doğum Ve Çocuk Bölümü, Ek Bina 4, Karatepe, 66100 Yozgat Merkez/Yozgat  Yozgat
Yozgat Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Münire Pınarbaşlı Hakkında

Münire Pınarbaşlı Kimdir?

Dr. Münire Pınarbaşlı, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Münire Pınarbaşlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Münire Pınarbaşlı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Münire Pınarbaşlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Münire Pınarbaşlı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Pınarbaşlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Münire Pınarbaşlı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Pınarbaşlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Münire Pınarbaşlı ile anlaşmalı?
Münire Pınarbaşlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Münire Pınarbaşlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Münire Pınarbaşlı Eskışehır Yunus Emre Devlet Hastanesı(S)Yozgat Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Münire Pınarbaşlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Münire Pınarbaşlı Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Münire Pınarbaşlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Münire Pınarbaşlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Münire Pınarbaşlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Pınarbaşlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Münire Pınarbaşlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Pınarbaşlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.