Doktorun Adresi (2)

Aydınlar Mevkii, Sarı Cadde., 16940 Aydınpınar/Mudanya/Bursa  Bursa
Bursa Mudanya Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Münevver Sarı Hakkında

Münevver Sarı Kimdir?

Dr. Münevver Sarı, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Münevver Sarı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 28.12.2011)
  • Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 28.12.2011)

Münevver Sarı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

buğra..in
Zamanlama
İlgi
Ortam

Tam anlamıyla bir doktor bütün tetkikleri yapıp kafamızda soru işaretleri bırakmıyor keşke bütün doktorlar sizin gibi ilgili olsa 05-06-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Münevver Sarı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Münevver Sarı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Sarı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Münevver Sarı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Sarı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Münevver Sarı ile anlaşmalı?
Münevver Sarı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Münevver Sarı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Münevver Sarı Bursa Mudanya Devlet Hastanesıİstanbul Kartal Koşuyolu Yüksek İhtısas Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Münevver Sarı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Münevver Sarı Kardiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Münevver Sarı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Münevver Sarı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Münevver Sarı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Sarı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Münevver Sarı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Sarı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.