Doktorun Adresi

Üniversiteler, Bilkent Caddesi No:1, 06800 Çankaya/Ankara  Ankara
Ankara Atatürk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Muhuttin Aygar Hakkında

Muhuttin Aygar Kimdir?

Dr. Muhuttin Aygar, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhuttin Aygar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Muhuttin Aygar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Muhuttin Aygar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Muhuttin Aygar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Aygar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Muhuttin Aygar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Aygar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Muhuttin Aygar ile anlaşmalı?
Muhuttin Aygar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Muhuttin Aygar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Muhuttin Aygar Ankara Atatürk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Muhuttin Aygar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Muhuttin Aygar Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Muhuttin Aygar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Muhuttin Aygar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Muhuttin Aygar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Aygar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Muhuttin Aygar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Aygar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.