Dr. Muhsin Akbaba

Halk Sağlığı - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Muhsin Akbaba Hakkında

Muhsin Akbaba Kimdir?

Dr. Muhsin Akbaba, Halk Sağlığı alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhsin Akbaba, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Muhsin Akbaba Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Muhsin Akbaba tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Muhsin Akbaba kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Akbaba ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Muhsin Akbaba için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Akbaba şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Muhsin Akbaba ile anlaşmalı?
Muhsin Akbaba kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Muhsin Akbaba nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Muhsin Akbaba Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Muhsin Akbaba hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Muhsin Akbaba Halk Sağlığı, uzmanıdır.

Dr. Muhsin Akbaba için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Muhsin Akbaba muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Muhsin Akbaba hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Akbaba ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Muhsin Akbaba hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Akbaba hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.