Dr. Muhammet Yüksel

Pratisyen Hekimlik - Gümüşhane

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Sağlık, Sıhhiye Katlı Otoparkı, 06430 Çankaya/Ankara  Gümüşhane
Gümüşhane Thsk - Toplum Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Tuğrulbey, 29800 Torul/Gümüşhane  Gümüşhane
Gümüşhane Torul İlçe Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Muhammet Yüksel Hakkında

Muhammet Yüksel Kimdir?

Dr. Muhammet Yüksel, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhammet Yüksel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Muhammet Yüksel Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Muhammet Yüksel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Muhammet Yüksel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Yüksel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Muhammet Yüksel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Yüksel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Muhammet Yüksel ile anlaşmalı?
Muhammet Yüksel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Muhammet Yüksel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Muhammet Yüksel Gümüşhane Thsk - Toplum Sağlığı MerkeziGümüşhane Torul İlçe Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Muhammet Yüksel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Muhammet Yüksel Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Muhammet Yüksel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Muhammet Yüksel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Muhammet Yüksel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Yüksel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Muhammet Yüksel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Yüksel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.