Dr. Muhammet Kerem Öztürk

Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Muhammet Kerem Öztürk Hakkında

Muhammet Kerem Öztürk Kimdir?

Dr. Muhammet Kerem Öztürk, Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhammet Kerem Öztürk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Muhammet Kerem Öztürk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Muhammet Kerem Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Muhammet Kerem Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Muhammet Kerem Öztürk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Öztürk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Muhammet Kerem Öztürk ile anlaşmalı?
Muhammet Kerem Öztürk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Muhammet Kerem Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Muhammet Kerem Öztürk T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Muhammet Kerem Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Muhammet Kerem Öztürk Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji, uzmanıdır.

Dr. Muhammet Kerem Öztürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Muhammet Kerem Öztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Muhammet Kerem Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Öztürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Muhammet Kerem Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.