Dr. Muhammed Said Akçay

Pratisyen Hekimlik - Şanlıurfa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Muhammed Said Akçay Hakkında

Muhammed Said Akçay Kimdir?

Dr. Muhammed Said Akçay, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Muhammed Said Akçay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Muhammed Said Akçay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Muhammed Said Akçay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Muhammed Said Akçay kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Akçay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Muhammed Said Akçay için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Akçay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Muhammed Said Akçay ile anlaşmalı?
Muhammed Said Akçay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Muhammed Said Akçay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Muhammed Said Akçay Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Muhammed Said Akçay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Muhammed Said Akçay Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Muhammed Said Akçay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Muhammed Said Akçay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Muhammed Said Akçay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Akçay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Muhammed Said Akçay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Akçay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.