Doktorun Adresi

Eskicami-Ortacami, Hastane Sk. No:1, 59000 Tekirdağ Merkez/Tekirdağ  Tekirdağ
Tekırdağ Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mücahit Korur Hakkında

Mücahit Korur Kimdir?

Dr. Mücahit Korur, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mücahit Korur, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mücahit Korur Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mücahit Korur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mücahit Korur kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Korur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mücahit Korur için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Korur şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mücahit Korur ile anlaşmalı?
Mücahit Korur kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mücahit Korur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mücahit Korur Tekırdağ Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mücahit Korur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mücahit Korur Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Mücahit Korur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mücahit Korur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mücahit Korur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Korur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mücahit Korur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Korur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.