Doktorun Adresi

Yeni, İnönü Blv. No:1, 35900 Tire/İzmir  İzmir
İzmir Tire Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mücahit Koltuk Hakkında

Mücahit Koltuk Kimdir?

Dr. Mücahit Koltuk, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Mücahit Koltuk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mücahit Koltuk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mücahit Koltuk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mücahit Koltuk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Koltuk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mücahit Koltuk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Koltuk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mücahit Koltuk ile anlaşmalı?
Mücahit Koltuk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mücahit Koltuk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mücahit Koltuk İzmir Tire Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mücahit Koltuk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mücahit Koltuk Acil Tıp, uzmanıdır.

Dr. Mücahit Koltuk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mücahit Koltuk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mücahit Koltuk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Koltuk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mücahit Koltuk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Koltuk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.