Doktorun Adresi

Kocasinan Merkez Mahallesi, Kocasinan Merkez, Karadeniz Caddesi No:48, 34186 Bahçelievler/İstanbul  İstanbul
İstanbul Fizik Tedavı Ve Rehabılıtasyon Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mine Doğru Hakkında

Mine Doğru Kimdir?

Dr. Mine Doğru, Spor Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Mine Doğru, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mine Doğru Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

rsel..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Branşında en iyi doktorlardan diyebilirim. Sporda yaşadığım ufak bir bilek sakatlığı sonucunda kendisinden randevu almıştım 2017 sonlarına doğruydu. İlgisi çok iyiydi. Her dediğinizi dinler ve olabildiğince yardımcı olur. Gittiğim zaman odada yağ kas ölçümü yapan bir tartı görmem dolayısıyla. Ayda bir kere en az gider olmuştum. 2018 sonrasında sporu bırakmam dolayısıyla gitmeyi bırakmıştım. Ancak pandemiden sonra kendisinden randevu alınamadığını gördüm uzun zamandır. Umarım kendisi iyidir 24-11-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mine Doğru tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mine Doğru kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Doğru ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mine Doğru için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Doğru şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mine Doğru ile anlaşmalı?
Mine Doğru kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mine Doğru nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mine Doğru İstanbul Fizik Tedavı Ve Rehabılıtasyon Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mine Doğru hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mine Doğru Spor Hekimliği, uzmanıdır.

Dr. Mine Doğru için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mine Doğru muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mine Doğru hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Doğru ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mine Doğru hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Doğru hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.