Dr. Metin Kılınç

Tıbbi Biyokimya - Kahramanmaraş

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Batı Çevreyolu Bulv. 251/A, 46040 Onikişubat/Kahramanmaraş Merkez/Kahramanmaraş  Kahramanmaraş
Sütçü İmam Üniversit

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Metin Kılınç Hakkında

Metin Kılınç Kimdir?

Dr. Metin Kılınç, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Metin Kılınç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Metin Kılınç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Metin Kılınç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Metin Kılınç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Kılınç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Metin Kılınç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Kılınç şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Metin Kılınç ile anlaşmalı?
Metin Kılınç kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Metin Kılınç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Metin Kılınç Sütçü İmam Üniversit bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Metin Kılınç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Metin Kılınç Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Metin Kılınç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Metin Kılınç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Metin Kılınç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Kılınç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Metin Kılınç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Kılınç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.