Doktorun Adresi

Çiftçiler, 96004. Sk. No:4, 33240 Toroslar/Mersin  Mersin
Mersin Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mete Vezir Hakkında

Mete Vezir Kimdir?

Dr. Mete Vezir, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Mete Vezir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 13.12.2001)

Mete Vezir Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tfiye..lan Kaya
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktorumuz annemin düşmeye bağlı omurga kırığı ameliyatına girmişti.Annemin şekeri olmasına rağmen süper bir ameliyat oldu,platin takıldı.Hala hastanede yatmaktayiz,cuma günü olmasına rağmen annem bugün korse yardımı ile ilk adımlarını attı.Adlinda yazacak okadar güzel şeyler var,Allah bin kere razı olsun doktorumuz Mete Bey muhteşem eli öpülesi bir doktorumuz.Allah'im sizi iyi ki karşımıza çıkardı.Personel olarak sağlıkçılar çok ilgili güler yüzlü hijyenik bir ortam.Herkese çok teşekkür ederim sevgi ve saygılarımla 19-05-2019

et..venç

Sayın - Sevgili Doktor oğlum Mete Vezir, Ben yaklaşık 20 yıl boyunca çekmiş olduğum bu acıları senin sayende unuttum.Ağrıdan hergün ağlayarak yataktan çıkamazken, doğrulamayıp 5 metre bile yürüyemezken, 20'ye yakın başka "doktor" ilerlemiş olan bel fıtığıma doğru dürüst teşhis dahi koyamazken, 'felç kalırsın, sedyede kalırsın' diyen onca başka " doktor" a rağmen, bana cesaret verip beni 4 ay önce ameliyat ettin. Şimdi 75 yaşında olmama rağmen, senin ve ekibinin sayesinde neredeyse tekrar doğmuş gibiyim. Daha önce dayanılmaz ağrılarım için, doğru dürüst bir faydasını görmediğim halde günde 9 adet farklı ilaç içerken, şimdi bir tek ilaç bile kullanmıyorum. Sana nekadar teşekkür etsem azdır biliyorum; Sana ancak dua edebilirim, ve daha başka insandan benden aldığın hayır duası için seni herkese tavsiye edebilirim. Allah senden binlerce kez razı olsun, hayatta sağlık, mutluluk ve başarılarının devamını dilerim. Atiye Güvenç 30-07-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mete Vezir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mete Vezir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Vezir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mete Vezir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Vezir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mete Vezir ile anlaşmalı?
Mete Vezir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mete Vezir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mete Vezir Mersin Şehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mete Vezir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mete Vezir Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Mete Vezir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mete Vezir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mete Vezir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Vezir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mete Vezir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Vezir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.