Dr. Mete Gökhan Aydoğdu

Pratisyen Hekimlik - Tokat

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mete Gökhan Aydoğdu Hakkında

Mete Gökhan Aydoğdu Kimdir?

Dr. Mete Gökhan Aydoğdu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mete Gökhan Aydoğdu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mete Gökhan Aydoğdu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mete Gökhan Aydoğdu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mete Gökhan Aydoğdu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Aydoğdu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mete Gökhan Aydoğdu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Aydoğdu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mete Gökhan Aydoğdu ile anlaşmalı?
Mete Gökhan Aydoğdu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mete Gökhan Aydoğdu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mete Gökhan Aydoğdu Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mete Gökhan Aydoğdu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mete Gökhan Aydoğdu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Mete Gökhan Aydoğdu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mete Gökhan Aydoğdu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mete Gökhan Aydoğdu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Aydoğdu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mete Gökhan Aydoğdu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Aydoğdu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.