Dr. Mesut Tekeş

Pratisyen Hekimlik - Afyon Karahisar

Takvim talep et Değerlendir

Mesut Tekeş Hakkında

Mesut Tekeş Kimdir?

Dr. Mesut Tekeş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mesut Tekeş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mesut Tekeş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mesut Tekeş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mesut Tekeş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Tekeş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mesut Tekeş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mesut Tekeş bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mesut Tekeş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mesut Tekeş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Mesut Tekeş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mesut Tekeş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mesut Tekeş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Tekeş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mesut Tekeş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Tekeş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.