Dr. Mesut  Özsoy, Antalya, Aile Hekimliği

Dr. Mesut Özsoy

Aile Hekimliği - Antalya

Sarı Humma Aşısı, Migren, Panik Atak

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Zunoluk Mah. Mehmet Akif Ersoy Bulvarı No:127/1, 07800  Korkuteli, Antalya
Korkuteli Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Mesut Özsoy Hakkında

Mesut Özsoy Kimdir?

Dr. Mesut Özsoy, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Mesut Özsoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mesut Özsoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mesut Özsoy kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Özsoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mesut Özsoy için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Özsoy şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Mesut Özsoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mesut Özsoy Korkuteli Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mesut Özsoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mesut Özsoy Aile Hekimliği, uzmanıdır. Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Immunizasyon(aşılama), Aşılama(immünizasyon) alanlarında hizmet veriyor ve Sarı Humma Aşısı, Migren, Panik Atak, Eklem Şişliği, Sınav Stresi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Mesut Özsoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mesut Özsoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mesut Özsoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Özsoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mesut Özsoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Özsoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.