Dr. Merdan Türker

Çocuk Cerrahisi - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Baraj Mah., Hacı Ömer Sabancı Bulvarı, Hastaneler Cad., 01150 Seyhan/Adana  Adana
Adana Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Merdan Türker Hakkında

Merdan Türker Kimdir?

Dr. Merdan Türker, Çocuk Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Merdan Türker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Merdan Türker Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Merdan Türker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Merdan Türker kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Türker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Merdan Türker için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Türker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Merdan Türker ile anlaşmalı?
Merdan Türker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Merdan Türker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Merdan Türker Adana Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Merdan Türker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Merdan Türker Çocuk Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Merdan Türker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Merdan Türker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Merdan Türker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Türker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Merdan Türker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Türker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.