Doktorun Adresi

Fevzi Çakmak, Yenidoğan Mh. Aziziye Cadi No:86, 55070 İlkadım/Samsun  Samsun
Samsun Gazi Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Meral Baydın Hakkında

Meral Baydın Kimdir?

Dr. Meral Baydın, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Meral Baydın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Meral Baydın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Meral Baydın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Meral Baydın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Baydın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Meral Baydın için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Baydın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Meral Baydın ile anlaşmalı?
Meral Baydın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Meral Baydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Meral Baydın Samsun Gazi Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Meral Baydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Meral Baydın Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Meral Baydın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Meral Baydın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Meral Baydın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Baydın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Meral Baydın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Baydın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.