Doktorun Adresi

Şahincili, 52200 Ordu Merkez/Ordu  Ordu
Ordu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

in..can

Kalp damar alanında işinin hakkını veren güler yüzlü bir doktor. 15 günde saysısız amaliyatına şahit oldum hastanızın hikayesi korkutucu değilse rahatlıkla kendinizi teslim edeceğiniz bir doktor. Maşallah nazar değmez doktor hastalığı olan özel hastanelere gitmez. 10-01-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Melıh Urkmez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Melıh Urkmez kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Urkmez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Melıh Urkmez için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Urkmez şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Melıh Urkmez ile anlaşmalı?
Melıh Urkmez kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Melıh Urkmez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Melıh Urkmez Ordu Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Melıh Urkmez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Melıh Urkmez Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Melıh Urkmez için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Melıh Urkmez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Melıh Urkmez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Urkmez ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Melıh Urkmez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Urkmez hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.