Dr. Melih Ecmel Çakmak

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Ankara

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Melih Ecmel Çakmak Hakkında

Melih Ecmel Çakmak Kimdir?

Dr. Melih Ecmel Çakmak, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Melih Ecmel Çakmak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Melih Ecmel Çakmak Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Melih Ecmel Çakmak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Melih Ecmel Çakmak kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Çakmak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Melih Ecmel Çakmak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Melih Ecmel Çakmak Özel Fizyocare Tıp Merkezi (Eski Özel Gül Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Merkezi) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Melih Ecmel Çakmak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Melih Ecmel Çakmak Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Dr. Melih Ecmel Çakmak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Melih Ecmel Çakmak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Melih Ecmel Çakmak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Çakmak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Melih Ecmel Çakmak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Çakmak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.