Doktorun Adresi

Hürriyet, Büşra Sk. No:20, 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ Merkez/Tekirdağ  Tekirdağ
Tekirdağ Yaşam Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehtap Yılmaz Bolat Hakkında

Mehtap Yılmaz Bolat Kimdir?

Dr. Mehtap Yılmaz Bolat, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehtap Yılmaz Bolat, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 07.11.2001)

Mehtap Yılmaz Bolat Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�e..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ablam ve enistemin bitmek bilmeyen kavgaları sonucunda gidip cocuk yapma fikriyle çıktıkları doktordur kendisi. Allah razı olsun mehtap hanim sizden. Yaptığı terapilerle hem Enistem daha iyi bi insan oldu hemde eve huzur geldi. Sizi cok seviyoruz doktor hanim 05-08-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehtap Yılmaz Bolat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehtap Yılmaz Bolat kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Yılmaz Bolat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehtap Yılmaz Bolat için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Yılmaz Bolat şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehtap Yılmaz Bolat ile anlaşmalı?
Mehtap Yılmaz Bolat kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehtap Yılmaz Bolat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehtap Yılmaz Bolat Tekirdağ Yaşam Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehtap Yılmaz Bolat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehtap Yılmaz Bolat Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Mehtap Yılmaz Bolat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehtap Yılmaz Bolat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehtap Yılmaz Bolat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Yılmaz Bolat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehtap Yılmaz Bolat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Yılmaz Bolat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.