Dr. Mehtap Ulusoy Al, İzmir, Tıbbi Mikrobiyoloji

Dr. Mehtap Ulusoy Al

Tıbbi Mikrobiyoloji - İzmir

Randevu Al Değerlendir
Ankara asfaltı üzeri, Evka 3, 4. sanayi girişi No:305/A, 35050 Bornova/İzmir  İzmir
Türkan Özilhan İzmir Bornova Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehtap Ulusoy Al tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehtap Ulusoy Al kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. M Ulusoy Al ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehtap Ulusoy Al için nasıl randevu alabilirim?

Dr. M Ulusoy Al şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehtap Ulusoy Al ile anlaşmalı?

Mehtap Ulusoy Al kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehtap Ulusoy Al nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Mehtap Ulusoy Al T.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.hasTürkan Özilhan İzmir Bornova Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehtap Ulusoy Al hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Mehtap Ulusoy Al Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Mehtap Ulusoy Al için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehtap Ulusoy Al muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehtap Ulusoy Al hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. M Ulusoy Al ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehtap Ulusoy Al hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. M Ulusoy Al hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.