Dr. Mehmet Ziya Alkan

Tıbbi Parazitoloji - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ege Ünv., Bornova/İzmir  İzmir
Ege Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Ziya Alkan Hakkında

Mehmet Ziya Alkan Kimdir?

Dr. Mehmet Ziya Alkan, Tıbbi Parazitoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Ziya Alkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Ziya Alkan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Ziya Alkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Ziya Alkan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Alkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Ziya Alkan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Alkan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Ziya Alkan ile anlaşmalı?
Mehmet Ziya Alkan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Ziya Alkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Ziya Alkan Ege Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Ziya Alkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Ziya Alkan Tıbbi Parazitoloji, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Ziya Alkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Ziya Alkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Ziya Alkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Alkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Ziya Alkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Alkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.