Dr. Mehmet Ulusoy

Tıbbi Mikrobiyoloji - Malatya

Takvim talep et Değerlendir

Mehmet Ulusoy Hakkında

Mehmet Ulusoy Kimdir?

Dr. Mehmet Ulusoy, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Ulusoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Ulusoy Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Ulusoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Ulusoy kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Ulusoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Ulusoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Ulusoy bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Ulusoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Ulusoy Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Ulusoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Ulusoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Ulusoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Ulusoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Ulusoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Ulusoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.