Doktorun Adresi

Yeni Şehir Mh., Yeni Şehir, Hastane Caddesi No:21, 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Dr. Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakimevı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Sevgili Hakkında

Mehmet Sevgili Kimdir?

Dr. Mehmet Sevgili, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Sevgili, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Sevgili Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Sevgili tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Sevgili kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Sevgili ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Sevgili için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Sevgili şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Sevgili ile anlaşmalı?
Mehmet Sevgili kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Sevgili nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Sevgili Konya Dr. Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakimevı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Sevgili hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Sevgili Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Sevgili için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Sevgili muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Sevgili hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Sevgili ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Sevgili hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Sevgili hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.