Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Şensoy Hakkında

Mehmet Şensoy Kimdir?

Dr. Mehmet Şensoy, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Şensoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Şensoy Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

atcan..rkmen
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hem aile hekimim hem öğretmenim. Kendisi hem bir ana hem bir baba hem bir doktor hem bir ögretmen oldu bana. Bugün okul karnemi kendisinden aldım. Çok mutluyum:) 14-06-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Şensoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Şensoy kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Şensoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Şensoy için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Şensoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Şensoy ile anlaşmalı?
Mehmet Şensoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Şensoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Şensoy Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Şensoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Şensoy Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Şensoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Şensoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Şensoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Şensoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Şensoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Şensoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.