Doktorun Adresi

Yenişehir, İsmail Aytemiz Blv., 36200 Merkez/Kars Merkez/Kars  Kars
Kars Harakani Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Paşa Hakkında

Mehmet Paşa Kimdir?

Dr. Mehmet Paşa, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Paşa, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi (Diploma: 30.10.2013)

Mehmet Paşa Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Paşa tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Paşa kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Paşa ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Paşa için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Paşa şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Paşa ile anlaşmalı?
Mehmet Paşa kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Paşa nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Paşa Kars Harakani Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Paşa hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Paşa Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Paşa için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Paşa muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Paşa hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Paşa ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Paşa hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Paşa hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.