Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Nazmi Deniz Hakkında

Mehmet Nazmi Deniz Kimdir?

Dr. Mehmet Nazmi Deniz, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Nazmi Deniz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Nazmi Deniz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Nazmi Deniz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Nazmi Deniz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Deniz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Nazmi Deniz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Deniz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Nazmi Deniz ile anlaşmalı?
Mehmet Nazmi Deniz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Nazmi Deniz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Nazmi Deniz Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Nazmi Deniz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Nazmi Deniz Acil Tıp, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Nazmi Deniz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Nazmi Deniz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Nazmi Deniz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Deniz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Nazmi Deniz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Deniz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.