Dr. Mehmet Hozikligil

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Mehmet Hozikligil Hakkında

Mehmet Hozikligil Kimdir?

Dr. Mehmet Hozikligil, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Hozikligil, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gülhane Askeri Tıp Akademisi (Diploma: 27.09.1989)

Mehmet Hozikligil Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Hozikligil tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Hozikligil kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Hozikligil ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Hozikligil için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Hozikligil şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Hozikligil ile anlaşmalı?
Mehmet Hozikligil kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Hozikligil nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Hozikligil Ankara Verem Savaş Derneği Nusret Karasu Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Hozikligil hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Hozikligil Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Hozikligil için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Hozikligil muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Hozikligil hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Hozikligil ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Hozikligil hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Hozikligil hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.