Doktorun Adresi (3)

Altıok, Özgürlük Blv. No:3, 21500 Bismil/Diyarbakır  Diyarbakır
Dıyarbakir Bısmıl Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Talaytepe Mahallesi, Elazığ Yolu Üzeri 10.Km, 21010 Kayapınar Üçkuyular/Yenişehir/Diyarbakır  Diyarbakır
Sağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yeni, Güneş Cad. Hastane Sok., 56000 Siirt Merkez/Siirt  Siirt
Siirt Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Diyaddin Güleken Hakkında

Mehmet Diyaddin Güleken Kimdir?

Dr. Mehmet Diyaddin Güleken, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Diyaddin Güleken, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 23.01.2015)
  • İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 23.01.2015)

Mehmet Diyaddin Güleken Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

n..a
Zamanlama
İlgi
Ortam

Turkiyenin çoğu iline gittim ama hiç bir yerde onun gibi ilgili bir doktor görmedim.ister psikolojik ister baska bir rahatsızlık olsun bir hastaya gösterilmesi gerekn ilk ve en onemli tedavi doktorun hastaya yaklaşımı ve ilgisidir.kendisinde bu özellikler fazlasıyla mevcuttur.diyadin bey bazı psikiyatristler gibi hastalarini anlayip dinlemeden ilaç vererek onları başından salmıyor,tam tersine büyük bir sabır ve sıcaklıkla insanı dinleyip ve üstüne terapi yapıp ona gore gereken tedaviyi tüm samimiyetiyle yapıyor.Allah kendisinden razı olsun... 12-06-2020

mud..rim
Zamanlama
İlgi
Ortam

İşinde nerdeyse en iyisi olduğuna eminim onun gibisi türkiyede sayılı doktor var yoğun ilgisi ve merhametli bir doktor 13-05-2019

nur..gercin

5 yıl etfalde tedavi oldum ama mehmet Diyadin beyle tanıştıktan sonra onun uyguladı tedavi sayesinde iyileştim doktorlugunun yani sıra çok merhametli ve iyi yürekli bir insan herkes doktor olabilir ama mükemmel bir doktor olamaz 02-11-2016

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Diyaddin Güleken tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Diyaddin Güleken kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Güleken ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Diyaddin Güleken için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Güleken şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Diyaddin Güleken ile anlaşmalı?
Mehmet Diyaddin Güleken kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Diyaddin Güleken nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Diyaddin Güleken Dıyarbakir Bısmıl Devlet HastanesıSağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma HastanesiSiirt Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Diyaddin Güleken hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Diyaddin Güleken Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Diyaddin Güleken için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Diyaddin Güleken muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Diyaddin Güleken hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Güleken ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Diyaddin Güleken hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Güleken hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.