Dr. Mehmet Çakan

Pratisyen Hekimlik - Tokat

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni, Tokat Devlet Hst., 60100 Merkez/Tokat Merkez/Tokat  Tokat
Tokat Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Çakan Hakkında

Mehmet Çakan Kimdir?

Dr. Mehmet Çakan, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Çakan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Çakan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Çakan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Çakan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Çakan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Çakan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Çakan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Çakan ile anlaşmalı?
Mehmet Çakan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Çakan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Çakan Tokat Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Çakan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Çakan Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Çakan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Çakan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Çakan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Çakan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Çakan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Çakan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.