Doktorun Adresi

Boztepe Mah., İran Cad No:144, 61030 Ortahisar/Trabzon Merkez/Trabzon  Trabzon
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Trabzon Yavuz Selım Kemık Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mehmet Atalı Hakkında

Mehmet Atalı Kimdir?

Dr. Mehmet Atalı, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Mehmet Atalı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mehmet Atalı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mehmet Atalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mehmet Atalı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Atalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mehmet Atalı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Atalı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mehmet Atalı ile anlaşmalı?
Mehmet Atalı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mehmet Atalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mehmet Atalı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Trabzon Yavuz Selım Kemık Hastaliklari Ve Rehabılıtasyon Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mehmet Atalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mehmet Atalı Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Mehmet Atalı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mehmet Atalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mehmet Atalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Atalı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mehmet Atalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Atalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.